UBEZPIECZENIA

UBEZPIECZENIE OC – TANIE OC, UBEZPIECZENIE SAMOCHODU

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE, UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE, UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

Przezorny zawsze ubezpieczony – to znane większości z nas i nadal aktualne hasło!

Zdarza się niestety również tak, że przydaje się przysłowie “mądry Polak po szkodzie”. Próbujemy zaoszczędzić i nie wydawać pieniędzy na przykład na ubezpieczenia. Czy tak postępując robimy dobrze? Nie mając ubezpieczenia, na przykład domu czy mieszkania, w przypadku jakiejś szkody (powodzi, zalania, pożaru, rabunku) trudniej będzie przywrócić nasz majątek do stanu sprzed nieszczęśliwego zdarzenia. Natomiast opłacając, często niewielką, składkę ubezpieczeniową możemy sobie zapewnić spokojniejszy sen i odszkodowanie na pokrycie poniesionych strat. Ubezpieczenie powinniśmy potraktować jako ważną inwestycję, która przyniesie dochód w sytuacji szczególnej, na przykład powodzi.

Niektóre ubezpieczenia to ubezpieczenia obowiązkowe. Należy do nich między innymi ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy samochodów – popularne ubezpieczenie OC. Warto co jakiś czas sprawdzić czy jakaś firma ubezpieczeniowa oferuje lepsze warunki od tych, które co rok przy odnawianiu ubezpieczenia proponuje nam ubezpieczyciel, z którego usług korzystamy. Ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej) może naprawdę być tańsze od aktualnie posiadanego i dobrze jest przynajmniej raz w roku to sprawdzać. Sprawdź czy znajdziesz tanie OC.

Warto również rozważyć wykupienie ubezpieczenia na życie, a przed wyjazdem na wakacje ubezpieczenia turystycznego. Zazwyczaj nie są to drogie ubezpieczenia, a w nagłych sytuacjach mogą się nam bardzo przydać.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeniową:
ubezpieczenia komunikacyjne (w tym ubezpieczenie OC), życiowe, mieszkaniowe, turystyczne

UWAGA. Wszystkie dane podawane przy użyciu opcji “Złóż wniosek” są kodowane/szyfrowane i dostępne wyłącznie dla upoważnionych pracowników instytucji oferującej ubezpieczenie.

ubezpieczenia komunikacyjne – OC samochodu – tanie OC, AC (autocasco)

 

ubezpieczenia na życie

W witrynie prezentujemy: ubezpieczenie OC, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia, OC, AC, autocasco, najtańsze OC, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenie samochodu, najlepsze OC, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie mieszkania, AXA, AVIVA, LINK4, PZU, PZU Życie, tanie OC