RANKING KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Ranking kredytów gotówkowych – najtańsze kredyty gotówkowe

Każdy bank stara się przekonać do swoich kredytów gotówkowych. W reklamach pojawiają się znane gwiazdy, które zachęcają do wzięcia pożyczki. Jak jednak wybrać tani kredyt gotówkowy czy pożyczkę, który możemy przeznaczyć na wymarzone wakacje w ciepłych krajach, wesele córki lub inny dowolny cel?

Przy wyborze ważna jest wygoda, łatwość uzyskania kredytu, ale przede wszystkim koszty jakie poniesiemy zaciągając pożyczkę. Wszystkie koszty kredytu – a przynajmniej ich znakomitą większość (oprocentowanie, prowizję, ubezpieczenia) uwzględnia rzeczywista roczna stopa oprocentowania – RRSO i to ona jest najważniejsza przy ocenie, który kredyt będzie najtańszy.

Aby uprościć wybór kredytu gotówkowego przedstawiamy Ranking kredytów gotówkowych umożliwiający porównanie większości kredytów dostępnych w naszej witrynie. Na stronie pożyczki pozabankowe dostępne są także oferty pożyczek pozabankowych.

 

Wysłanie wniosku o kredyt do wybranego banku z niniejszej strony do niczego nie zobowiązuje. Można sprawdzić dostępną ofertę a dopiero potem podjąć decyzję. Przekazywane dane trafiają tylko do banku lub wybranego pośrednika i są szyfrowane.