MBANK

Oferty mBank

mBank – pierwszy w Polsce bank elektroniczny

Początki mBanku to 1986 rok. Bank rozpoczął działalność w 1986 roku jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank). Przez lata systematycznie budował kompetencje w zakresie obsługi różnych grup klientów. Z roku na rok wzbogacano ofertę. Po ujednoliceniu marki w listopadzie 2013 roku – kiedy nazwa mBanku zastąpiła nie tylko nazwę firmy, ale również marki BRE i MultiBanku – bank zyskał nie tylko nowy wygląd, ale i nowe wartości. Dzisiaj mBank jest bankiem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze wszystkich grup klientów. Pod logo mBanku, świadczone są kompleksowe usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.

Pozyskane niegdyś info ze strony głównej mBanku:

“mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.”

Sztandarowym produktem w mBanku pozostaje konto osobiste. Można tam jednak skorzystać z kredytu gotówkowego czy mieszkaniowego, karty kredytowej. Dostępna jest również oferta zakupu funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń, itp.