RANKING KONT OSOBISTYCH

Ranking kont osobistych ułatwi porównanie rachunków i lepszy wybór
Ranking kont osobistych

Konto bankowe w Banku Millennium, PKO BP, mBanku, PEKAO SA, Santanderze, Citi Handlowym, Inteligo, Alior Bank-u a może w ING? Ofert mnóstwo. Którą i jak powinniśmy wybrać?

Wśród banków prowadzących konta osobiste możemy przebierać teraz do woli. Mamy do wyboru bardzo dużo ofert kont bankowych. Wiele banków ma do zaproponowania nawet po kilka rodzajów rachunków. Jak wybrać najlepsze konto osobiste, które w największym stopniu spełni nasze oczekiwania? I przy okazji będzie to darmowe konto!

Prowadzenie konta może być związane z opłatą za prowadzenie rachunku. W niektórych bankach będzie trzeba zapłacić za przelewy internetowe albo SMS-y z hasłami do autoryzacji przelewów. Ważne może być posiadanie darmowej karty czy duża liczba bankomatów, z których gotówkę możemy wypłacić bez opłat.

Ułatwieniem w wyborze najkorzystniejszej oferty może być Ranking kont osobistych, który prezentujemy na tej stronie. Wystarczy zaznaczyć wymagania jakie stawiamy przed naszym kontem i otrzymamy porównanie rachunków dostępnych za pośrednictwem witryny. Potem można już otworzyć konto – często bez wychodzenia z domu!

UWAGA
Poniżej porównywarka kont osobistych. Po zaznaczeniu wymagań pojawi się lista najlepszych ofert kont bankowych.

Jeszcze więcej ofert kont osobistych.